Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Mastersteel

Opony Mastersteel - dobre w każdych warunkach

Opony Mastersteel to wszechstronny asortyment, pełen wielu typów i rozmiarów opon dla samochodów osobowych i lekkich aut ciężarowych. Marka istnieje od 1981 roku, a jej proces produkcyjny odbywa się w Afryce Południowej.

Poszukując wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, możesz być pewien, że opony Mastersteel będą dobrą alternatywą. Specjalna mieszanka gumy i budowa bieżnika umożliwiają produktom tej marki świetną pracę nawet podczas ekstremalnych warunków pogodowych. Podczas deszczu lub w przypadku nagłych manewrów sprawdzą się one za każdym razem. Z dobrym wyborem opon letnich i zimowych, Mastersteel stanowi interesującą opcję dla każdego świadomego swoich możliwości finansowych klienta.

Opony Mastersteel – wybierz odpowiedni model właśnie dla Twojego auta

Letnie opony Clubesport, Prosport i Supersport produkowane przez Mastersteel zapewniają rewelacyjne właściwości manewrowe dla samochodów osobowych, podczas gdy Mastersteel Lighttruck zapewnia bezpieczne prowadzenie samochodów dostawczych i innych lekkich aut ciężarowych, które narażone są na większe obciążenia. Aby bezpiecznie jeździć zimą, warto jest natomiast rozważyć modele Mastersteel Winter Plus1, Winter Plus2 i Winter Plus3 dla samochodów osobowych. Kierowcy samochodów dostawczych mogą się za to zainteresować modelami Winter Plus SPR i WINTPL4XL.

Jeśli to, czego szukasz, to doskonała sterowność, niezawodność i przewidywalne zachowanie podczas prowadzenia, to Mastersteel jest bezsprzecznie oponą właśnie dla Ciebie.

Te oraz wiele innych modeli opon pochodzących od długiej listy producentów kupić możesz już teraz na stronie oponytanio.pl. Przejrzyj ofertę naszego sklepu i przekonaj się, jak wiele możesz zaoszczędzić podczas zakupów online.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.