Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Maxtrek

Opony Maxtrek - niesamowite doznania

Opony Maxtrek charakteryzują się bardzo cichą pracą oraz wytrzymałością na większe obciążenia. Zapewniają one również lepsze osiągi niż podobne produkty oferowane przez konkurentów. Z tych względów będą one odpowiednie dla kierowców, którzy cenią sobie wysoką jakość, jednak zależy im również na korzystnej cenie. Ponadto opony te charakteryzują się też wysoką trakcją i stabilnością na drodze, utrzymując jednocześnie zadowalającą wydajność. Są one też atrakcyjne wizualnie oraz – co więcej – doskonale przystosowane do jazdy w warunkach zimowych, w których gwarantują znakomitą przyczepność. Jest to również produkt odporny na przebicia z bardzo trwałym i wytrzymałym bieżnikiem.

Opony Maxtrek zaprojektowane zostały tak, aby świetnie radzić sobie nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oferta marki znana jest również z tego, że znajduje się w niej gama rozmiarów, która do tej pory osiągana była jedynie przez producentów oryginalnego wyposażenia dla aut wyjeżdżających prosto z salonów samochodowych. Proponując opony w rozmiarach od 12" do aż 24", Maxtrek jest prawdopodobnie producentem z najszerszą rozpiętością modeli na rynku.

Opony Maxtrek kupić można w ponad 90 krajach na całym świecie, a od pewnego czasu również w Polsce, gdzie z każdym rokiem zyskują na popularności.

Decydując się na model marki Maxtrek, warto jest zwrócić uwagę na Ingens A1. Są to opony o wysokiej wydajności, które oferują wyjątkowy komfort i niski poziom hałasu wewnętrznego i zewnętrznego. Gwarantują one ponadto przyczepność na całej powierzchni, co świetnie zda egzamin przy gorszej pogodzie. Bez problemu spiszą się one również podczas codziennej jazdy.

Opony Maxtrek, a także modele wielu innych marek kupić możesz już teraz w sklepie oponytanio.pl.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.