Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony MichelinMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony Michelin

Michelin jest drugim co do wielkości producentem opon na świecie. Poprzez ciągłe innowacje udało mu się stworzyć oponę, która zapewnia:

  • bezpieczeństwo
  • komfort jazdy
  • długowieczność
  • i małe zużycie paliwa

Opony Michelin i wysoka trwałość

Opony Michelin wyróżniają się między innymi poprzez optymalną mieszankę gumową. Nie są one ani zbyt miękkie, ani zbyt twarde, co zapewnia wysoką stabilność na zakrętach. To gwarantuje małe zużycie opon i wysoką trwałość.

Opatentowane technologie Michelin

Nowy profil z opony Michelin Primacy jest wyposażony w samoblokujące się lamele, które zapewniają znacznie krótszą drogę hamowania. Technologia ta oferuje również lepszą przyczepność na zakrętach i na mokrej nawierzchni. Opatentowana mieszanka gumowa zapewnia także dobrą przyczepność na każdej nawierzchni.

Zmniejszenie zużycia paliwa z oponami Michelin

Ze względu na mały opór toczenia opony Michelin gwarantują znacznie mniejsze zużycie paliwa. Dodatkowo wysoka trwałość opon Michelin zapewnia najwyższy poziom wydajności.
Opony Michelin zwyciężają w teście
Maksymalny komfort jazdy i wysoki poziom bezpieczeństwa sprawiły, że w przeciągu ostatnich lat opony Michelin znalazły się w czołówce w testach różnych magazynów. Dowodem na to jest opona Michelin Pilot Sport, która zyskała ocenę „wysoce zalecane” w teście magazynu „Auto Zeitung” w 2012 roku.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję