Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Sprawdź status zamówienia
Wyloguj się

Opony Nortenha

Opony Nortenha - super wybór w super cenie

Nortenha jest dobrze ugruntowaną portugalską marką z pięćdziesięcioletnią historią w branży bieżnikowania. Firma szczyci się faktem, że oferowane przez nią opony zostały opracowane z myślą o długotrwałej żywotności. Wyznaje się tu również politykę jakości, która ma na celu przyciąganie klientów poprzez przekraczanie ich oczekiwań. Choć więc myśl o montażu opon stworzonych z nieznanych klientowi modeli wydawać się może stresująca, to w przypadku marki Nortenha obawy tego typu są zupełnie bezpodstawne i niepotrzebne.

Opony Nortenha produkowane są według najbardziej rygorystycznych norm Europejskiej Komisji Gospodarczej.

Opony Nortenha – świetne dla aut 4x4

Opony Nortenha dla aut terenowych typu 4x4 są bardzo dobrą, jakościową, ekonomiczną i ekologiczną alternatywą dla nowych opon. Zniosą one wszelkie, nawet najbardziej wymagające warunki atmosferyczne i drogowe i sprawdzą się podczas ekstremalnej jazdy. Wartym przytoczenia jest tutaj model Nortenha NXTRAC. Jego unikalna budowa zapewnia przyczepność w błotnistych warunkach. Prawie nic nie będzie Cię w stanie zatrzymać, gdy Twój samochód 4x4 będzie wyposażony w ten niesamowity zestaw. Jest to opona uniwersalna, wytrzymała i świetnie trzymająca się każdej nawierzchni.

Opony Nortenha oraz wiele innych bardziej i mniej znanych modeli znaleźć możesz w zaskakująco obszernej ofercie sklepu oponytanio.pl. Na naszej stronie internetowej zamówić możesz model, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania, a ułatwi Ci to specjalna wyszukiwarka. Na podstawie wpisanych przez Ciebie parametrów stworzy ona listę produktów, które powinny przypaść Ci do gustu. Ostateczny wybór będzie już należał tylko do Ciebie!


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.