Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Pace

Opony Pace - tej decyzji nie da się żałować

Opony Pace produkowane są przez chińską firmę SD International. Jest to wyjątkowo szybko rozwijająca się marka, której siedziby znaleźć można w Szanghaju, Stanach Zjednoczonych, Argentynie i Wielkiej Brytanii. W ofercie marki znaleźć można szeroki wybór różnego rodzaju opon, między innymi dla samochodów osobowych, aut typu SUV, lekkich ciężarówek, aut ciężarowych oraz autobusów. Firmie zależy przede wszystkim na gwarantowaniu kierowcom korzystnego stosunku ceny do proponowanej jakości. Marka ta znana jest również z wprowadzania w swoim procesie produkcyjnym i projektowym nowoczesnych technologii, które mają znaczny wpływ na późniejsze bezpieczeństwo jazdy.

Opony Pace – produkt doskonały

Opony Pace to szeroka gama niezawodnych modeli, których jakość zadowolić powinna nawet najbardziej wymagających kierowców. Dostępne są one również w opcjach dla wielu różnych typów aut. Wszyscy właściciele klasycznych samochodów osobowych powinni na przykład przyjrzeć się bliżej modelom PC50, PC20 i PC10, które kupić można w bardzo szerokim wachlarzu rozmiarów. Model PC18 będzie natomiast idealny dla lekkich pojazdów użytkowych, zapewniając wysoką trwałość i wygodę podczas jazdy. Kierowcy będący fanami większych aut typu SUV również znajdą w asortymencie Pace coś dla siebie – model Azura będzie dla nich idealnym rozwiązaniem.

Opony Pace w niskich cenach oraz modele wielu innych marek znaleźć możesz w szerokiej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Rozpocznij kompletowanie swojego zamówienia już teraz dzięki pomocy naszej specjalnie stworzonej wyszukiwarki, która za zadanie ma wygenerowanie listy modeli opon, które najlepiej sprawdzą się w przypadku podanych przez Ciebie parametrów. Ostateczny wybór należeć będzie tylko do Ciebie, a zamówienie zostanie Ci dostarczone w ciągu tylko kilku dni.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.