Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony PowerTrac

Opony PowerTrac - doskonałe do każdej jazdy

Opony PowerTrac to azjatycki produkt, który już od kilku lat podbija europejski (i nie tylko) rynek motoryzacyjny. Wysoka jakość, nienaganne wykonanie, zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz bardzo korzystny stosunek ceny do jakości wpłynęły znacząco na rosnącą popularność marki.

Wszystkie produkty marki PowerTrac podzielone są na kilka serii, takich jak City Rover, City Tour oraz City Racing. Większość z oferowanych modeli to opony miejskie, dlatego tak często wybierane są one przez kierowców, dla których samochód jest codziennym środkiem lokomocji.

Opony PowerTrac i linia City Tour

Warte szczególnej uwagi w ofercie marki są opony z serii City Tour. Charakteryzują się one zapewnianiem stabilnej jazdy i wysokich osiągów bez względu na warunki atmosferyczne. Ich unikalny projekt z innowacyjnymi rowkami i profilami wpływa ponadto na świetną sterowność i kontrolę, a także doskonałą wytrzymałość. Na uwagę zasługują też bieżniki, które zapewnią każdemu kierowcy pewność podczas wchodzenia w zakręty. W linii tej znaleźć można głównie opony letnie, które wspaniale sprawdzą się w ciągu tych kilku ciepłych miesięcy, będących – wbrew pozorom – sporym wyzwaniem dla opon. Muszą one w tym okresie spełniać swoją rolę nie tylko w upalnych temperaturach, ale również podczas burz i opadów deszczu. Niezwykle ważna jest więc ich budowa, która zapewniać ma stuprocentowe bezpieczeństwo podczas jazdy. Każdy kierowca, który wybierze opony z serii City Tour, tego aspektu może być pewien.

Opony PowerTrac w niskich cenach znajdziesz w szerokiej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Zapoznaj się z nią już teraz i przekonaj się o korzyściach na własnej skórze!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.