Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Primewell

Opony Primewell - świetne dla każdego kierowcy

Opony Primewell są produkowane przez firmę Giti Tire, z siedzibą w Singapurze, i zajmują dziesiątą pozycję w klasyfikacji producentów opon, biorąc pod uwagę przychody. Dzięki długotrwałym staraniom w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych i zadowolenia klientów, Primewell stał się marką o międzynarodowej renomie. Obecnie znana jest ona z oferowania korzystnego stosunku ceny do jakości i wprowadzania ekologicznych procesów podczas produkcji opon.

Opony Primewell przechodzą przez wyjątkowo rygorystyczny i skomplikowany system kontroli, który ma na celu zapewnienie wysokiej jakości i bezpieczeństwa jazdy. Zakłady produkcyjne Primewell produkują miliony opon rocznie, które dostępne są później w sprzedaży w ponad 130 krajach.

Primewell oferuje szeroką gamę wysokiej jakości, niezawodnych opon letnich, zimowych i całorocznych w różnych rozmiarach i nadających się dla niemal każdej marki i modelu samochodu. Trwałość, bezpieczeństwo i przystępne ceny są głównymi wyznacznikami dla firmy Primewell, co sprawia, że jej produkty są naprawdę warte rozważenia.

Opony Primewell – tu na pewno znajdziesz model idealny

Jednym z najlepszych przykładów niezawodności w przystępnej cenie są opony letnie Primewell PS870 i PS880 dla samochodów osobowych, zapewniające bezpieczeństwo i komfort jazdy przy stosunkowo niskim wydatku. Opony Primewell SPORT910 to natomiast niedroga opona do samochodów sportowych i luksusowych. Spodoba się ona kierowcom, którzy lubią wyróżniać się w tłumie. Dzięki doskonałej pracy na zarówno suchych, jak i mokrych drogach, krótkim dystansie hamowania oraz wysokim komforcie jazdy, jest to model niewątpliwie warty rozważenia.

Całą gamę produktów tej oraz wielu innych marek znaleźć możesz w bogatej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.