Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Radar

Radar

Opony Radar - bezpieczeństwo ponad wszystko

Marka Radar została stworzona w 2006 roku przez firmę Omni United z siedzibą w Singapurze i od tego czasu udało jej się uzyskać stabilną pozycję na rynku w ponad 80 krajach na całym świecie. Opony Radar są zaprojektowane przez doskonale obsadzone zespoły badawczo-rozwojowe i produkowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów i zaawansowanych systemów produkcyjnych. Do głównych priorytetów firmy należy zaliczyć rozwój produktów o wysokiej jakości i zaangażowanie w zakresie ochrony środowiska.

Opony Radar wykorzystują związki bogate w krzem w celu obniżenia oporu toczenia i większej efektywności paliwowej, jak i oleje wolne od PAH (policyklicznych węglowodorów aromatycznych) w celu spełnienia najbardziej wymagających norm i przepisów Unii Europejskiej. Producent posiada liczne certyfikaty jakości, w tym europejski ECE i amerykański DOT.

Opony Radar – jakość to klucz do sukcesu wśród kierowców

Radar oferuje wiele opon dla samochodów osobowych, typu SUV i lekkich ciężarówek. Radar Rivera PRO2 jest świetnym modelem letnim. Kiedy natomiast potrzebujesz jeszcze większej kontroli, Dimax R8 na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zróżnicowana oferta linii Radar RPX obejmuje takie modele, jak ekonomiczne i długotrwałe RPX500 i RPX700 oraz dynamiczny RPX800. Wszechstronny RPX900 to przyjazny dla środowiska model idealny do jazdy całorocznej, a RPX10 i RPX20 wchodzą w skład całorocznych opon gwarantujących imponujące osiągi, podobnie jak Radar Verenti R6. W sezonie zimowym należy wziąć pod uwagę opony Radar Centigrade RWX1.

Opony Radar to znakomity wybór dla kierowców różnych typów aut, a kupisz je już dzisiaj w sklepie internetowym oponytanio.pl.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości