Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Rosava

Opony Rosava - wschodni fenomen

Opony Rosava produkowane są na Ukrainie już od 1972 roku. Jest to obecnie wiodący producent opon w tym kraju, który od początku swojej działalności wyprodukował ponad 180 milionów opon. Opony samochodowe produkowane przez firmę są przeznaczone na rynek budżetowy i są dostarczane globalnie do wielu zakątków całego świata. Są one bardziej popularne w krajach Europy Wschodniej, mając jednak jednocześnie spory rynek zbytu również w innych państwach. Połowa opon produkowanych w fabryce marki w Białej Cerkwi jest obecnie eksportowana właśnie na inne rynki. Firma produkuje również opony na rynek komercyjny.

Dążąc do doskonałości firma inwestuje w ciągłą modernizację procesu produkcji i wdrażanie innowacyjnych technologii. Prowadzi ona stale badania nad nowymi technologiami, sposobami montażu opon i ich wulkanizacją. Wszystkie z oferowanych opon do samochodów pasażerskich, lekkich ciężarówek i mikrobusów testuje się w zaawansowanym laboratorium kontroli jakości, gdzie sprawdzane są pod kątem wszelkich niewłaściwości. Mając europejski poziom jakości, opony Rosava spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa, komfortu i ekologiczności. Wysoka jakość produktów firmy została potwierdzona licznymi nagrodami krajowymi i międzynarodowymi. Firma otrzymała ich już łącznie ponad pięćdziesiąt.

Opony Rosava – świetna jakość w niskich cenach

Opony Rosava całkowicie spełniają współczesne nowoczesne wymagania dzięki budowie i nowoczesnemu wzorowi bieżnika, stabilności kierunkowej oraz dobrej trakcji i przyczepności nawet na mokrych drogach, w każdym klimacie i o każdej porze roku.

Wiele modeli tej marki znaleźć możesz na stronie sklepu internetowego oponytanio.pl. Przyjrzyj się jej bliżej już teraz i dokonaj odpowiedniego wyboru dla swojego auta!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.