Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Runway

Opony Runway - osiągi nie do pobicia

Opony Runway to szeroka gama produktów dla aut osobowych oraz lekkich samochodów ciężarowych. Kupić je można w ponad stu krajach na całym świecie, a na rynku polskim zyskują one na popularności z każdym mijającym rokiem. Produkująca je firma Runway Tires jest obecnie jednym z dziesięciu największych producentów opon na świecie pod względem wielkości produkcji i przychodów, na co wpływ ma nie tylko stałe ulepszanie oferowanego produktu, ale także wprowadzanie nowoczesnych technologii i ciągłe podążanie za aktualnymi trendami na rynku motoryzacyjnym.

Opony Runway znane są przede wszystkim ze swojej wyjątkowej wytrzymałości, ale również zapewnianiem świetnej sterowności i imponujących osiągów na drodze. Co więcej, gwarantują one to, na czym większości kierowców zależy najbardziej – bezpieczną i komfortową jazdę.

Marka Runway dba o to, aby każdy z oferowanych przez nią produktów przeszedł przez szczegółową kontrolę jakości, co jest niezbędne dla zapewnienia potencjalnym klientom-kierowcom przyjemnej i bezproblemowej jazdy. Dlatego też wszystkim zakładom produkcyjnym marki udało się uzyskać certyfikat ISO / TS16949: 2002, przyznawany tylko miejscom, które poszczycić się mogą najwyższym standardem kontroli jakości.

Opony Runway zawsze stają na wysokości zadania

Jednym z wartych polecenia produktów marki Runway są opony Enduro 726. Są one często wybierane przez kierowców na całym świece ze względu na zapewnianie znacznie cichszej jazdy niż jest to w przypadku opon innych producentów. Zawdzięczają to innowacyjnemu projektowi bieżnika, który gwarantuje też sprawne odprowadzanie wody, a co za tym idzie - znakomite osiągi nawet w gorszych warunkach atmosferycznych.

Opony Runway znaleźć możesz w ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Zapoznaj się z nią już teraz i wybierz model idealny do swojego auta!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.