Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony Sunny

Sunny

Opony firmy Sunny

Opony Sunny znajdują się w dolnym segmencie cenowym. Nie oznacza to jednak, że klienci muszą w ich przypadku rezygnować z jakości i dobrych właściwości jezdnych. I tak opony Sunny posiadają wyjątkowo stabilną budowę strukturalną, co nadaje im dobrą przyczepność na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Opony Sunny odznaczają się dodatkowo zredukowanym zużyciem paliwa oraz sterownością. Opony zimowe firmy dzięki nowoczesnej mieszance krzemionkowej zapewniają dobrą sterowność nawet w niekorzystnych warunkach.

Testy opon Sunny

Mimo swej niskiej ceny opony Sunny zdążyły już przekonać o swej wartości w kilku testach. Czasopismo Auto Motor Sport w 2012 przypisuje oponom Sunny wyjątkowo dobre zachowanie na suchej nawierzchni. Natomiast ADAC w wielkimTeście opon letnich 2012 chwali niskie poziomy zużycia opon letnich firmy Sunny.

Opony Sunny– korzystny wybór

Oczywiście opony Sunny trudno porównywać do produktów wiodących producentów na rynku. Należy jednak zauważyć, że kupujący, zwracający uwagę na cenę otrzymają w przypadku opon Sunny produkt o dużej wydajności ogólnej.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości