Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Sunny

Opony firmy Sunny

Opony Sunny znajdują się w dolnym segmencie cenowym. Nie oznacza to jednak, że klienci muszą w ich przypadku rezygnować z jakości i dobrych właściwości jezdnych. I tak opony Sunny posiadają wyjątkowo stabilną budowę strukturalną, co nadaje im dobrą przyczepność na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Opony Sunny odznaczają się dodatkowo zredukowanym zużyciem paliwa oraz sterownością. Opony zimowe firmy dzięki nowoczesnej mieszance krzemionkowej zapewniają dobrą sterowność nawet w niekorzystnych warunkach.

Testy opon Sunny

Mimo swej niskiej ceny opony Sunny zdążyły już przekonać o swej wartości w kilku testach. Czasopismo Auto Motor Sport w 2012 przypisuje oponom Sunny wyjątkowo dobre zachowanie na suchej nawierzchni. Natomiast ADAC w wielkimTeście opon letnich 2012 chwali niskie poziomy zużycia opon letnich firmy Sunny.

Opony Sunny– korzystny wybór

Oczywiście opony Sunny trudno porównywać do produktów wiodących producentów na rynku. Należy jednak zauważyć, że kupujący, zwracający uwagę na cenę otrzymają w przypadku opon Sunny produkt o dużej wydajności ogólnej.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.