Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony Superia

Opony Superia poradzą sobie w każdych warunkach

Opony Superia są nowoczesnymi oponami projektowanymi przez europejskich i azjatyckich inżynierów, które zapewniają najwyższej klasy wyniki w takich kategoriach jak bezpieczeństwo, komfort i ogólna wydajność. Opony te spełniają światowe standardy jakości i wydajności oraz są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi przepisami. Ze względu na stałe przeprowadzanie zaawansowanych badań i inwestycji w ciągły rozwój, opony Superia odpowiadają na aktualne wymagania kierowców i pojazdów na międzynarodowym rynku oponiarskim.

We wszystkich warunkach drogowych i pogodowych opony Superia zapewniają bezpieczną i przyjemną jazdę, optymalizując jednocześnie pewność prowadzenia pojazdu przez kierowcę. Gwarantują one ulepszoną kontrolę prędkości i trzymania kierunku, aby zapewnić osiągi i emocje, których oczekują kierowcy, liczący na wyjątkowe doznania na drodze.

Opony Superia – innowacja to klucz do sukcesu

Superia stara się być liderem na międzynarodowym rynku opon dzięki ciągłemu inwestowaniu w rozwijanie marki i jej zasięgu. Dla marki tej istotne jest też dążenie do wprowadzania ciągłych innowacji i oferowania klientom perfekcji. Opony Superia są to ponadto produkty przyjazne dla środowiska.

Godnym polecenia modelem marki są opony RS400, które są odpowiedzią na potrzeby kierowców poszukujących opon w atrakcyjnej cenie, które sprawdzą się na zarówno mokrych, jak i suchych nawierzchniach. Zapewniają one cichą i komfortową jazdę, a dobra dystrybucja ciśnienia umożliwia doskonałe osiągi we wszystkich warunkach pogodowych.

Opony Superia w kilku modelach i rozmiarach znajdziesz w szerokiej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Zapoznaj się z całym asortymentem dostępnym na stronie już teraz i wybierz model, który najlepiej spełni oczekiwania Twoje oraz Twojego auta.