Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Tianli

Opony Tianli - wszystkie rozmiary w jednym miejscu

Producentem opon Tianli jest firma Tianjin United Tire & Rubber International Co. (TUTRIC), założona w 1985 roku we współpracy z kanadyjskim przedsiębiorstwem. TUTRIC był pierwszym chińskim producentem, który zainwestował w rozwój opon radialnych, flotacyjnych i ciągnikowych.

TUTRIC oferuje obecnie ponad 200 różnych rozmiarów, od 16 do 57 cali, w ponad 1600 wariacjach. Opony Tianli są produkowane zgodnie z potrzebami klientów i są eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie.

Tianli produkuje wysokiej jakości opony dla różnych zastosowań i zadań. Od 2015 roku opony Tianli produkowane są w nowej fabryce, zajmującej powierzchnię 32 hektarów. Aby spełnić wszystkie oczekiwania klientów, firma zainwestowała również w nowe maszyny najwyższej jakości i zatrudnia dziś około 1400 pracowników. Inwestycja ta kosztowała aż 350 milionów dolarów.

Opony Tianli – bezpieczeństwo to podstawa

Opony Tianli mają specyfikacje techniczne zgodne z normami amerykańskiej organizacji TRA oraz krajowymi normami chińskimi i spełniają wymagania REACH – rozporządzenia Unii Europejskiej przyjętego w celu lepszej ochrony środowiska i zdrowia człowieka przed zagrożeniami, jakie mogą stanowić substancje chemiczne.

Opony Tianli w korzystnych cenach znaleźć możesz już dziś w ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Dzięki naszej inteligentnej wyszukiwarce możesz ułatwić sobie selekcję modeli, które sprawdzą się w przypadku Twojego pojazdu. Oczywiście ostateczny wybór będzie należał tylko do Ciebie! Dodatkowo, w przypadku zakupu przynajmniej dwóch opon, dostawa jest zawsze bezpłatna. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej i rozpocznij swoje zakupy!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.