Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony VeeRubber

Opony VeeRubber - dla małych i dużych pojazdów

Firma VeeRubber powstała w 1977 roku jako producent opon i dętek rowerowych i motocyklowych. Jest ona liderem w Tajlandii pod względem różnorodności typów pojazdów, dla których oferuje opony. Zaliczyć do nich można wszystko od małych gokartów, po duże pojazdy komercyjne. Wszystkie opony VeeRubber są starannie wykonane z wybranych surowców przy użyciu nowoczesnych technologii i innowacyjnych procesów produkcyjnych. Są to produkty najwyższej jakości, które sprostają oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Reputacja firmy VeeRubber cieszy się dobrą sławą na wszystkich głównych rynkach na świecie, a firma otrzymała nagrody i certyfikaty od wielu istotnych instytucji, takich jak Departament Transportu USA (DOT), Thai Industrial Standards Institute (TISI) i Federacja Klubów Sportowych Tajlandii (FMSCT).

Opony VeeRubber – standard nie do podrobienia

VeeRubber prowadzi trzy duże zakłady produkcyjne na obrzeżach Bangkoku. Łączna roczna produkcja przekracza tam 25 milionów opon. Mając ponad ćwierć wieku doświadczenia i angażując się w ciągły rozwój, VeeRubber zapewnia standard produkcji, który nie ma sobie równych, łącząc unikalne umiejętności i technologie w celu uzyskania produkty najwyższej jakości opon.

Tajlandia znana jest jako jeden z największych producentów kauczuku naturalnego na świecie, a kiedy połączyć ten fakt z reputacją marki VeeRubber, to można mieć pewność, że finalny produkt będzie trwałą oponą, która zapewni doskonałą przyczepność i obsługę.

Opony VeeRubber w wyjątkowo niskich cenach kupić możesz w sklepie internetowym oponytanio.pl. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą już teraz i rozpocznij zakupy!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.