Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Veloce

Opony Veloce - klasa, jakość, wykonanie

Veloce to firma, która specjalizuje się w produktach skierowanych do pojazdów, które są używane w trudnym terenie, głównie do celów rolniczych. Koncentrując się na tej niszy i szerokiej gamie dostępnych opon, producent zdobył duże doświadczenie w radzeniu sobie z wszelkimi wyzwaniami. W asortymencie marki dostępne są opony rolnicze i przemysłowe w wielu modelach, które będą pasować do pojazdów różnych rozmiarów - od ciągników po wózki widłowe. Opony Veloce sprawdzają się w najbardziej ekstremalnych warunkach i od lat cieszą się niezmienną popularnością wśród kierowców.

Opony Veloce - wytrzymałość nie do pokonania

Wszystkie produkty firmy Veloce odpowiadają wszelkim wymogom wytrzymałości, co jest niezwykle ważne w przypadku pracy w rolnictwie. Opony Veloce są wyjątkowo trwałe, a ich doskonałe właściwości trakcyjne gwarantują pewność jazdy zarówno dużym, jak i mniejszym pojazdom specjalistycznym.

Marka Veloce nadal nie figuruje na listach najpopularniejszych w Polsce, a jej produkty należą do tych mniej dostępnych na naszym rynku. Z każdym rokiem zyskują one jednak na popularności, do czego przyczynia się ich doskonała jakość i znakomite wykonanie.

Sklep internetowy oponytanio.pl jest jednym z nielicznych miejsc w polskiej sieci, gdzie bez problemu zamówisz kilkadziesiąt modeli opon Veloce do wielu przeróżnych zastosowań. W naszym sklepie znajdziesz również opony i felgi do długiej listy innych pojazdów, spośród których na pewno znajdziesz takie, które idealnie sprawdzą się właśnie w przypadku Twoich wymagań i oczekiwań. Skorzystaj z naszej inteligentnej wyszukiwarki już teraz i przekonaj się, jak łatwe mogą być zakupy online!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.