Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Waymaster

Opony Waymaster - klasyka w doskonałym wykonaniu

W kategorii klasycznych opon samochodowych marka Waymaster od lat pozostaje na samym szczycie list popularności. Opony Waymaster do samochodów zabytkowych produkowane są w wielu różnych rozmiarach, które doskonale sprawdzą się w przypadku szerokiego wachlarza klasycznych aut. Są to opony diagonalne, idealne dla nośności 400 kg, z czego bardzo często znane są zabytkowe samochody.

Opony Waymaster - klasyka, której szukasz

Opony Waymaster mogą zostać dobrane nawet do aut pochodzących z lat 20. XX wieku. Jest to więc produkt, który jest obecnie bardzo trudno znaleźć na rynku. Należy pamiętać, że choć samochody zabytkowe są z założenia dość stare, to zawsze wymagać będą one nowego i - przede wszystkim - bezpiecznego zestawu opon. Niezależnie od tego, czy jest to Jaguar czy Mercedes, opony Waymaster sprawdzą się w przypadku prawie każdego klasyka i zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonane są one przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych oraz nowoczesnych mieszanek gumy.

W sklepie internetowym oponytanio.pl skorzystać możesz z zaawansowanej wyszukiwarki, która pozwoli Ci dobrać model opon, który będzie doskonale dopasowany właśnie do Twojego auta. Po prostu przefiltruj dostępne produkty na podstawie rozmiaru felgi lub modelu samochodu. Znajdziesz u nas nawet najbardziej niestandardowe modele i rozmiary, które nie są już produkowane masowo, z czym zazwyczaj trzeba się liczyć w przypadku aut klasycznych i zabytkowych. Na oponytanio.pl znajdziesz cały szereg niestandardowych opon Waymaster, które dodatkowo kupisz w bardzo przystępnych cenach.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.