Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony przemysłowe do pojazdów specjalnychMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Strony opony przemysłowe, opony specjalne i opony do ciągników/rolnicze

Opony rolnicze są ważnym aspektem wyposażenia ciągników, ładowarek i koparek- jeśli nie są zaopatrzone w odpowiednie ogumienie, ich moc nie może być w pełni wykorzystana. Oponom używanym w przemyśle i rolnictwie stawiane są wysokie wymagania, gdyż teren po jakim się poruszają bywa bardzo trudny. Dobra opona rolnicza poradzi sobie bez problemu na każdej powierzchni i umożliwia sprawne wykonywanie pracy.

Opony do ciągnika maja bardzo masywną konstrukcję, co ma wpływ na ich żywotność. Na polu często znajdują się duże i ostre kamienie- w związku z tym bardzo ważna jest odporność opony na przebicie. Jazda w tak trudnych warunkach wymaga użycia opon ze wzmocnionymi ścianami bocznymi.

Opony do maszyn rolniczych

Istnieją opony rolnicze do wielu zastosowań. Znani producenci opon, tacy jak, np. Michelin, posiadają w swojej ofercie ogumienie pasujące do każdego segmentu, np. do kombajnów i przyczep. Na oponytanio.pl posiadamy szeroką gamę opon do maszyn rolniczych i przemysłowych. Wystarczy wybrać rozmiar i ilość- wedle życzenia także markę opon. Kilka dni po złożeniu zamówienia, możesz już zamontować nowe opony w swoim pojeżdzie.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję