Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się
ico 061-641-73-64 061-641-73-64

Najbardziej doświadczony zimowy ekspert.

Najbardziej doświadczony zimowy ekspert.

WinterContact™ TS 860

  • Technologia Cool Chili™ zapewnia maksymalną skuteczność hamowania w każdych zimowych warunkach.
  • Specjalna warstwa drenażowa Liquid Layer Drainage™ skraca drogę hamowania na oblodzonych i pokrytych szronem drogach.
  • Technologia Snow Curve+ zapewnia bezpieczniejsze pokonywanie zakrętów na drogach pokrytych śniegiem.
Oferta dla Ciebie ›

Mistrzostwo w każdym calu. Maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach zimowych dla małych i średnich samochodów osobowych.

Zastosowana technologia.

Technologia Cool Chili™ zapewnia maksymalną skuteczność hamowania w każdych zimowych warunkach. Dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki Maximum Traction Silica Compound poprawiła się przyczepność opony na mokrych nawierzchniach, a co za tym idzie znacznie zwiększyła się skuteczność hamowania. Co więcej, opona WinterContact™ TS 860 pozostaje elastyczna w niskich temperaturach, a tym samym zapewnia szybsze hamowanie na mokrych, oblodzonych i pokrytych śniegiem drogach.
Technologia Liquid Layer Drainage™ skraca drogę hamowania na oblodzonych i pokrytych szronem drogach. Zoptymalizowany, nowy układ lameli skutecznie odprowadza wodę z bieżnika opony, tym samym zwiększając skuteczność hamowania na oblodzonych i pokrytych szronem drogach. Specjalna warstwa drenażowa eliminuje ryzyko pogorszenia skuteczności hamowania spowodowanego przez topniejący śnieg i wodę, dzięki czemu skraca się droga hamowania.
Technologia Snow Curve+ zapewnia bezpieczniejsze pokonywanie na drogach pokrytych śniegiem. Wykorzystana w oponie WinterContact™ TS 860 technologia SnowCurve + wzmacnia przyczepność opony na zaśnieżonych drogach. Śnieg zostaje skompresowany w ponad 1000 punktów na całym profilu, co poprawia ogólną przyczepność opony szczególnie podczas pokonywania zakrętów.