Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Nowe WinterContact™ TS 870

Udoskonalone. Sprawdzone. Godne zaufania.

Nowe WinterContact™ TS 870

W 1904 roku wynaleźliśmy pierwszą oponę ze wzorem bieżnika i tym samym stworzyliśmy podstawy dzisiejszej technologii oponiarskiej.

Od tego czasu, z roku na rok, stale doskonalimy osiągi naszych opon.

I choć prawdopodobnie nie zobaczysz różnicy na pierwszy rzut oka, to na pewno doświadczysz tego, co sprawia, że opona Continental jest tak wybitna.

Kup teraz

Z dumą informujemy, że nowy model opony WinterContact™ TS 870 otrzymał oznaczenie certyfikatem jakości TÜV SÜD. Kompleksowa analiza wykazała, że uzyskała ona doskonałe wyniki we wszystkich testowanych obszarach.

Udowodniono, że spełnia najwyższe wymagania w zakresie jakości, bezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju. Możesz, więc polegać na jej osiągach w warunkach zimowych , na mokrej nawierzchni, przy niskich oporach toczenia* oraz wysokich przebiegach.**

To tylko czarny kawałek gumy. Do momentu, aż ulice staną się białe od śniegu.

Zalety produktu

Możesz zachować spokój, gdy drogi stają się oblodzone. Kiedy spadnie śnieg i pokryje oblodzone ulice, możesz mieć pewność, że nasza nowa koncepcja potrójnych lameli zapewni Ci niezawodną kontrolę i zminimalizuje drogę hamowania, aby po prostu cieszyć się zimową jazdą.
W momencie, kiedy nie możesz zaufać pogodzie, zaufaj temu, co trzyma Cię na drodze. Ponieważ zima nie zawsze jest biała i piękna, a często bywa szara, mokra i błotnista, my opracowaliśmy mieszankę Cool Chili™, aby zoptymalizować hamowanie na mokrej nawierzchni. Z pomocą naszych kanalików wodnych możesz opanować efekt aquaplaningu. A zatem, gdy pada deszcz, ciesz się komfortową jazdą.
Możesz pokonywać długie dystanse przy niskim zużyciu paliwa. W momencie, kiedy zimowe podróże trwają o wiele dłużej, opona również powinna wytrwać o wiele więcej. Dlatego mieszanka elastycznych polimerów i żywic zapewnia wysokie przebiegi i niskie zużycie paliwa. Tak więc, gdziekolwiek się wybierasz: ciesz się świadomością, że "żaden dystans nie jest zbyt odległy".