Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Felgi sklep

Felgi stanowią ważny element pojazdów, a dla wielu są sposobem na poprawienie optyki. Wiele aut jeździ na felgach stalowych, ponieważ są one tanie i wytrzymałe. Jednak felgi aluminiowe wyglądają po prostu bardziej elegancko i można je zobaczyć oraz zamówić w dziale felg w internecie. Dodatkowo na stronie oponytanio.pl oferujemy Ci symulację pojazdu: Najpierw musisz podać dane Twojego pojazdu, wówczas na podstawie wizualizacji możemy wykonać podgląd Twojego auta z wybranymi przez Ciebie felgami. Ułatwia to podjęcie decyzji o zakupie.

Felgi stalowe wyglądają zawsze tak samo, podczas gdy alufelgi posiadają różne stylizacje. Zależy to od miękkiego i plastycznego materiału, który umożliwia tworzenie drobnych szprych. Producenci tacy jak DOTZ oraz AEZ prześcigają się wzajemnie w nowych stylizacjach, podczas gdy inne marki jak DEZENT i ENZO odpowiadają bardziej świadomym kosztów kierowcom i oferują skromnie wyglądające alufelgi. W naszym dziale felg znajdziesz niezliczoną ilość produktów w różnych rozmiarach i klasach cenowych. Możesz także zamówić felgi w połączeniu z oponą jako koła kompletne.

Alufelgen

Felgi aluminiowe vs. felgi stalowe

Felg nie powinno się jednak kupować ze względu na wygląd, lecz na dopasowanie do potrzeb kierowcy i wymagań auta. Na nawierzchnie terenowe poza drogami asfaltowymi lepiej nadają się felgi stalowe, ponieważ łatwiej znoszą twardy kontakt z kamienistym podłożem, a także zderzeniami. Natomiast felgi aluminiowe uległyby uszkodzeniu i musiałyby zostać naprawione przez specjalistę. Również w mieście są wrażliwe na kontakt z krawężnikami i wymagają przede wszystkim zimą – o ile nie są pokryte powłoką fluidyzacyjną – intensywnej pielęgnacji, ponieważ sol drogowa oraz resztki śniegu solidnie dokuczają alufelgom.

Wybierz w naszym dziale felg swoje ulubione i zwróć uwagę na to, czy można je zamontować w Twoim aucie. Odpowiednie oznaczenie, a także opinię TÜV do pobrania, znajdziesz bezpośrednio przy danym produkcie. Jeśli jako adres dostawy podasz adres jednej z naszych partnerskich stacji montażowych w Twojej okolicy, wówczas felgi będą mogły być tam również zamontowane.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję