Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

ALUTEC Titan Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

ALUTEC Titan felgi aluminiowe - przygotowane na każde obciążenie

Niemiecka firma Alutec powstała w 1996 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej znanych marek na rynku felg aluminiowych, oferując szeroką gamę przeróżnych ich modeli. Niezależnie od tego, czy ma to miejsce w laboratorium, pomieszczeniach testowych czy na torach próbnych – felgi Alutec zawsze przechodzą długą drogę przed wprowadzeniem ich na rynek, aby zapewnić, że są wystarczająco mocne, aby wytrzymać bez szwanku w każdych warunkach. Właśnie dlatego są one bardzo często wybierane przez kierowców specjalizujących się w sportach motorowych oraz startujących w konkursach driftingowych.

Jednym z modeli marki, który przystosowany został do cięższej jazdy są Alutec Titan felgi aluminiowe. Już sama nazwa wskazuje na ich silny charakter. Felgi te zaprojektowane zostały tak, aby radzić sobie z obciążeniem od 900 do nawet 1250 kg! Te potężne sześcioramienne felgi dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym i czarnym z polerowanymi elementami i dwóch rozmiarach: 7,0 x 16” i 7,5 x 17”.

Alutec Titan felgi aluminiowe oraz cały szereg innych modeli pochodzących od wielu producentów znaleźć możesz w bogatej ofercie dostępnej na stronie internetowej oponytanio.pl. Ten niezawodny sklep online pozwoli Ci na dobranie modelu idealnego do Twojego auta, udostępniając specjalnie w tym celu stworzoną wyszukiwarkę.

^