Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

ATS Präzision Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

ATS Präzision felgi aluminiowe - taki design zdarza się rzadko

W latach 70-tych i 80-tych skrót ATS kojarzony był przede wszystkim z niemieckim zespołem Formuły 1, który prowadziła firma o tej samej nazwie. Obecnie jest ona jednym z najbardziej popularnych producentów felg aluminiowych na świecie, znanym między innymi ze stworzenia rewolucyjnych felg dla samochodów marki Porsche i Volkswagen. To, co charakteryzuje produkty tej firmy to znakomita jakość wykonania i zastosowanie nowoczesnych technologii – ATS było pionierem w wykorzystywaniu z metody odlewu niskociśnieniowego, którą udoskonala do dziś.

Wśród najbardziej charakterystycznych pod względem wzornictwa modeli marki na pewno wymienić trzeba ATS Präzision felgi aluminiowe, których nie sposób pomylić z jakimikolwiek innymi. Cechuje je aż piętnaście szprych, które pogrupowane są po trzy, tworząc tym samym kształt pięcioramiennej gwiazdy. Połączenie designu i czarnego koloru felgi nie mogłoby być bardziej atrakcyjne i przyciągające wzrok.

Model ten dostępny jest w rozmiarach od 17 do 20 cali i może zostać zamontowany na kołach z pięcioma otworami na śruby.

ATS Präzision felgi aluminiowe i wiele innych doskonale wykonanych produktów w okazyjnych cenach kupić możesz w sklepie internetowym oponytanio.pl. Na stronie znajdziesz specjalną wyszukiwarkę, która pozwoli Ci na dobranie modelu, który będzie idealnie dopasowany właśnie do Twojego samochodu.

^