Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
ATS Radial+ Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

ATS Radial+ felgi aluminiowe - specjalnie dla fanów marki BMW

Marka ATS ma długą historię zaangażowania w sporty motorowe, która rozpoczęła się dość imponująco, a mianowicie prowadzeniem własnego zespołu Formuły 1 w latach 80-tych. Obecnie firma ta nadal udziela się w wielu wyścigach samochodowych i poszczycić się może współpracą z ich zwycięzcami. ATS produkuje jednak nie tylko felgi sportowe, ale również takie do standardowego użytkowania na drogach. Oferuje ona także produkty dostosowane konkretnie dla modeli takich samochodów osobowych jak Porsche, Ferrari i Lamborghini, których klasa świadczy o jakości produktów ATS.

Nową wersją klasycznego zimowego modelu marki są ATS Radial+ felgi aluminiowe w kolorze srebrnym. Oferowane są one w trzech wymiarach od 17" do 19" i zostały specjalnie zaprojektowane do zamontowania w praktycznie wszystkich modelach marki BMW. Innymi słowy, specjalna konstrukcja została stworzona tak, aby współgrać z technologią opon typu run-flat. Nowe właściwości techniczne naturalnie nic nie zmieniają w fascynującym wyglądzie felg Radial+. Nowe, srebrne wykończenie wręcz podkreśla ich pięć podwójnych szprych.

ATS Radial+ felgi aluminiowe dostępne są w ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Upewnij się jednak najpierw, że będą one odpowiednim wyborem dla Twojego auta, korzystając ze znajdującego się na stronie konfiguratora. Automatycznie stworzy on listę modeli felg, które sprawdzą się w Twoim przypadku.

x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję