Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

AXXION AX4 Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

AXXION AX4 felgi aluminiowe - drugich takich nie znajdziesz

Felgi aluminiowe marki Axxion to najwyższej jakości produkt niemiecki. Dostępna jest ich szeroka różnorodność, dzięki czemu dopasowane mogą zostać do wielu modeli samochodów, które spotkać można obecnie na europejskich drogach. Choć firma ta ma już duże doświadczenie w swojej dziedzinie i zyskała zaufanie klientów na całym świecie, to nigdy nie przestaje ona pracować nad ulepszaniem swoich produktów. Felgi Axxion zawsze zachwycają swoim wzornictwem i funkcjonalnością.

Jednym z najbardziej wyjątkowych modeli marki, który wyróżnia niepowtarzalny design, są Axxion AX4 felgi aluminiowe, znane również pod nazwą Diva. Zostały one zaprezentowane przy z okazji mundialu w Brazylii, co miało duży wpływ na ich nietypowy wygląd. Ich znakiem rozpoznawczym są bowiem szprychy w kolorach czarnym, czerwonym i złotym – takich, jak w niemieckiej fladze narodowej. Istnieje jednak możliwość zdjęcia kolorowych nakładek i rozkoszowania się przepięknym, w pełni srebrnym lub czarnym odcieniem felg.

Axxion AX4 felgi aluminiowe możesz kupić już teraz, dzięki ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Znajdziesz w niej również inne modele tej marki, a także felgi pozostałych europejskich producentów. Specjalnie stworzona wyszukiwarka pomoże Ci w dobraniu produktu, który najlepiej sprawdzi się w Twoim aucie. Do Ciebie należeć będzie jedynie ostateczny wybór.

^