Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
AXXION AX8 Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

AXXION AX8 felgi aluminiowe - projekt wręcz doskonały

Felgi aluminiowe marki Axxion są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie poprawić wygląd swojego samochodu i uczynić go wyjątkowym. Aluminium używane w procesie produkcji przez tę niemiecką firmę zapewnia trwałość felg, a konstrukcja każdego produktu jest nowoczesna i wyróżnia się dzięki przykładaniu szczególnej uwagi do detali. Powierzchnia felg Axxion jest zawsze pokryta wysokiej jakości farbami i lakierami, dzięki czemu możesz się nimi cieszyć przez lata, bez względu na pogodę.

Spośród produktów marki niewątpliwie wartymi wyróżnienia są Axxion AX8 felgi aluminiowe. Są one również znane pod nazwą Rage. Ich pięć podwójnych, smukłych szprych zapewnia bardzo delikatny wygląd, a nienarzucający się element środkowy pozwala im jeszcze bardziej zabłysnąć. Kombinacja czarnej lśniącej powłoki i wypolerowanej powierzchni szprych nadaje felgom sportowej nuty. Wyjątkowe jest jednak to, że lekkość i elegancja idą tutaj w parze z pewnym i mocnym wizerunkiem.

Axxion AX8 felgi aluminiowe dostępne są w rozmiarach 8 x 18, 8,5 x 19, 9 x 20, 9 x 21 i 10,5 x 21 cala.

Ten wyjątkowy model marki Axxion kupić możesz już dziś w sklepie internetowym oponytanio.pl. Asortyment dostępny na stronie obejmuje również produkty wielu innych marek, które z naszą pomocą idealnie dobierzesz do swojego auta.

x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję