Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

MAM A7 Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

MAM A7 felgi aluminiowe zapewniają świetną kontrolę nad autem

Felgi aluminiowe oferowane przez MAM - wiodącego niemieckiego producenta - charakteryzują się trzema podstawowymi cechami: niepowtarzalnym wzornictwem, innowacyjnością i precyzją techniczną. Dzięki bardzo wysokiemu naciskowi na detale, każdy entuzjasta motoryzacji, który zdecyduje się na felgi MAM, na pewno zauważy ich pozytywny wpływ na atrakcyjny wygląd auta. Dodatkowo, daleko idące doświadczenie producenta oraz połączenie tradycji i innowacji sprawiają, że oferowane produkty zawsze przekraczają oczekiwania klientów, a popularność marki wzrasta z każdym mijającym rokiem.

Marka MAM znana jest również z wyjątkowo szczegółowych i rygorystycznych testów prowadzonych na projektowanych modelach felg. Dzięki temu zapewnić ona może każdemu kierowcy tak bardzo cenne bezpieczeństwo oraz komfort podczas jazdy.

MAM A7 felgi aluminiowe - lekki materiał to lepsza wydajność

Produkty firmy MAM często charakteryzuje ich niska waga. Wpływa ona pozytywnie na kontrolę nad pojazdem oraz obniżenie zużycia paliwa. Każdy, kto ceni sobie te aspekty, powinien zwrócić szczególną uwagę na MAM A7 felgi aluminiowe. Ich zmniejszona masa i użyte podczas produkcji lekkie materiały zapewniają dodatkowo lepszą przyczepność na wszystkich drogach. Pewność podczas jazdy w czasie pokonywania zakrętów, hamowania i przyspieszania będzie zmaksymalizowana, a Ty będziesz czerpać korzyści z mniejszego zużycia paliwa. Czego więcej można chcieć?

MAM A7 felgi aluminiowe znaleźć możesz w ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Znajduje się w niej również długa lista kilkuset innych modeli, pochodzących od producentów z całego świata. Stworzony przez nas konfigurator na pewno pozwoli Ci na znalezienie tego, który idealne sprawdzi się w przypadku właśnie Twojego auta.

^