Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
MAM RS3 Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

MAM RS3 felgi aluminiowe - wyrazisty model ze sportowym charakterem

MAM to niemiecki producent felg, znany z wysokiej jakości swoich produktów. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w swojej branży firma zdobyła wielu klientów na całym świecie, będąc stale w czołówce producentów felg aluminiowych. Celem marki jest spełnienie oczekiwań każdego klienta, zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalności. Dlatego też oferuje ona szeroką gamę felg dla prawie każdego typu auta. Ważną cechą procesu produkcyjnego marki MAM jest kreatywność podczas projektowania, dzięki czemu kierowcy mogą cieszyć się różnorodnością oferowanych wzorów.

Wszystkie produkty MAM spełniają wysokie normy jakości i zawsze gwarantują zadowolenie klienta. Roczna produkcja tej marki to około 750 000 felg aluminiowych, co jest kolejnym dowodem na to, jak wysoką popularnością cieszą się one na całym świecie.

MAM RS3 felgi aluminiowe - wyjątkowy wygląd dla odważnych

Każdy, kto ceni sobie unikalny design, poszukując odpowiedniego modelu dla siebie, powinien przeanalizować możliwości oferowane przez MAM RS3 felgi aluminiowe. Zbudowane są one z pięciu podwójnych szprych o bardzo agresywnym i dynamicznym cięciu. Są to niewątpliwie felgi o wyrazistej i wręcz bezkompromisowej estetyce. Ich mocny wygląd nada każdemu autu sportowego zacięcia. Felgi te dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych. Oferowany rozmiar to natomiast 8,5 x 19 z pięcioma otworami na śruby.

MAM RS3 felgi aluminiowe zamówić możesz już teraz w sklepie on-line oponytanio.pl. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz również setki innych modeli, spośród których na pewno uda Ci się wybrać taki, który będzie mógł zostać idealnie dopasowany właśnie do Twojego auta.

x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję