Payment Banner

Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
AEZ AEZ Straight dark Felgi aluminiowe

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 6 dni roboczych.

Ciemne AEZ Straight dark alufelgi - dla odważnych

Alufelgi niemieckiej marki AEZ charakteryzują się przede wszystkim swoją wyjątkowo wysoką jakością – chodzi tu nie tylko o znakomite wykonanie, ale także nienaganny wygląd. Firma ta stawia również na innowacyjne pomysły i stale podąża za najnowszymi trendami na rynku motoryzacyjnym, aby zapewnić swoim klientom produkt tak doskonały, jak tylko jest to możliwe.

AEZ Straight dark alufelgi to ciemny wariant klasycznego modelu z wysokim połyskiem, który swoim odmiennym, bo matowym wykończeniem zapewnia wyjątkową aparycję temu prostemu projektowi z dziesięcioma szprychami. Rozmiary tego modelu oscylują od 17 do 20 cali. Doskonała jakość felg AEZ sprawia, że idealnie nadadzą się one do wymagających aut wysokiej klasy, do których zaopatrzyć się trzeba w felgi reprezentujące równie wysoki poziom. Wyjątkowy nowoczesny styl, szeroki zakres dopasowania do wielu różnych aut, przyciągający wzrok wklęsły wygląd, a także sportowy, a jednocześnie elegancki charakter są czynnikami, które niewątpliwie przyczyniają się do dużej popularności AEZ Staight dark alufelgi wśród kierowców w całej Europie, a także poza nią.

Ten oraz inne modele felg marki AEZ i innych możesz znaleźć już teraz na stronie oponytanio.pl. Wystarczy, że zapoznasz się z bogatą ofertą sklepu i wybierzesz coś dla siebie, a Twoje zakupy zostaną dostarczone prosto pod podany przez Ciebie adres.