Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
AEZ AEZ Straight shine Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

AEZ Straight shine felgi aluminiowe na pewno Cię nie zawiodą

Niemiecka marka AEZ wyróżnia się na tle innych doskonałą jakością produkowanych felg aluminiowych. Charakteryzują się one nienagannym wykonaniem i innowacyjnym wzornictwem, co razem daje produkt idealny. Między innymi z tego powodu alufelgi AEZ są obecnie tak często obecne na europejskich drogach i od wielu lat pozostają w czołówce najchętniej wybieranych przez kierowców na całym kontynencie.

Jednym z modeli, który w wyjątkowy sposób prezentuje znakomity design marki są AEZ Straight shine felgi aluminiowe. Jest to nowy wariant kolorystyczny tego klasycznego modelu, który wyróżnia się swoim srebrnym odcieniem o bardzo wysokim połysku. Spośród trzech dostępnych wersji, kolor ten jest zdecydowanie najbardziej uniwersalny.

AEZ Straight shine felgi aluminiowe są bardzo tradycyjnym projektem, który charakteryzuje dziesięć długich szprych. Dostępny jest on w rozmiarach od 17 do 20 cali. Szczególnie dobrze poradzi on sobie w parze z autami wysokiej klasy, reprezentując tak samo wysoki poziom.

Ten oraz wiele innych modeli felg aluminiowych różnych marek kupić możesz w sklepie internetowym oponytanio.pl. Po prostu podaj kilka kluczowych danych dotyczących Twojego auta, a system sam stworzy bazę produktów, które doskonale sprawdzą się na jego kołach. Na przesyłkę poczekasz tylko kilka dni, a nowy zakup będzie Ci służył przez wiele wspólnie przejechanych kilometrów.

x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję