Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
AEZ AEZ Yacht Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

AEZ Yacht alufelgi - felga idealna

Niemiecka firma AEZ już od połowy lat dziewięćdziesiątych poszczycić się może wysoką pozycją na liście producentów felg najczęściej wybieranych przez europejskich kierowców. Jej sukces opiera się na ciągłym rozwoju najnowszych technologii i wprowadzaniu ich w życie, ale również na przepięknym designie oferowanych felg i ich szerokiej ofercie. Co więcej, produkty tej marki przechodzą przez najbardziej rygorystyczne testy, dzięki czemu zapewniają pełne bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Jednym z najnowszych modeli marki są AEZ Yacht alufelgi. Te wyjątkowe pięcioramienne felgi ze stylowym wzorem mają swój indywidualny, bardzo nowoczesny styl. Wykończone są one srebrnym odcieniem o wysokim połysku. Ich szprychy biegną aż do krawędzi obręczy, sprawiając, że felga wygląda na jeszcze większą niż w rzeczywistości jest. Nazwa „Yacht” zainspirowana została właśnie wyglądem szprych, który nawiązuje do kształtu składanych kotwic, często używanych na łodziach sportowych.

AEZ Yacht alufelgi dostępne są w rozmiarach, 15”, 16”, 17” oraz 18” i mogą zostać idealnie dopasowane do całej gamy pojazdów – od małych samochodów po takie z napędem na cztery koła.

Ten, a także wiele innych modeli felg aluminiowych od różnych producentów kupić możesz już teraz w sklepie internetowym oponytanio.pl. W bogatej ofercie na stronie na pewno znajdziesz produkt, który spełni oczekiwania Twoje i Twojego auta.

x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję