Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

ALUTEC W10X Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

ALUTEC W10X alufelgi - coś dla fanów odważnych wyborów

Choć historia niemieckiej marki Alutec na europejskim rynku motoryzacyjnym nie jest jeszcze tak długa, to przez te dwadzieścia kilka lat firma ta zdążyła już sobie zaskarbić ogromną rzeszę fanów wśród kierowców. Popularność produktów Alutec przekroczyła już nawet granice Europy, a sukces ten przypisać można doskonałej jakości oferowanych felg, a także ich wyjątkowemu designowi, który zawsze bazuje na najnowszych trendach. Dokładając do tego wysokie wyniki w testach bezpieczeństwa, można śmiało założyć, że jest to jeden z lepszych wyborów, jakich dokonać może każdy właściciel samochodu.

Wśród produktów tej marki znaleźć można wiele modeli, które są zdecydowanie godne polecenia. Zaliczyć do nich można między innymi Alutec W10X alufelgi. Ich budowa z pięcioma podwójnymi szprychami sprawia, że mają one wygląd lekko agresywny i odważny, ale jednocześnie elegancki. Jest to bardzo stylowy model, który na pewno zwróci na siebie uwagę na drodze. Ich dodatkową zaletą jest to, że w każdym z dostępnych rozmiarów wyglądają wciąż bardzo lekko i sportowo. Ten technicznie wyrafinowany design na pewno przypadnie do gustu kierowcom, którzy nie boją się podejmować ryzyka.

Alutec W10X alufelgi oraz inne modele tej marki, ale także te pochodzące od innych producentów, znaleźć możesz już dziś w bogatym asortymencie sklepu internetowego oponytanio.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję