Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
ATS Classic Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

ATS Classic felgi aluminiowe - kilkadziesiąt lat tradycji mówi wszystko

Niemiecki producent felg aluminiowych ATS już od ponad 40 lat obecny jest na europejskim i międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Ciągłe dążenie do unowocześnienia oferowanych produktów i podążanie za wiodącymi trendami w branży sprawia, że jest ona wybierana przez kierowców każdego dnia, co zauważyć można również na polskich drogach. Szeroka gama produktów zapewnia, że marka ta trafia w gusta każdego, a ich wysoka jakość tylko uprawomocnia fakt wciąż rosnącej popularności.

W ofercie marki szczególnie miejsce zajmuje wyjątkowy model ATS Classic felgi aluminiowe. Kiedyś był on na szczycie listy najmodniejszych alufelg, a obecnie jest – jak sama nazwa na to wskazuje – po prostu klasykiem. Zapisał się on również na kartach historii aut tuningowanych jako jeden z pierwszych modeli używanych w tej dziedzinie. Tradycyjny wygląd tych felg zachowany został jednak aż do dzisiaj, a jego początków szukać trzeba w latach siedemdziesiątych.

ATS Classic felgi aluminiowe to ciężko dostępny model, który znajdziesz jednak w unikatowej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Tego wyjątkowego zakupu dokonać możesz już teraz. Na stronie sklepu zamówić możesz również wiele innych modeli felg i opon pochodzących od długiej listy producentów. Oferowane są one zawsze w korzystnych cenach, dlatego nie wahaj się długo i zacznij zakupy już teraz!

x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję