Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

ATS Emotion Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

ATS Emotion alufelgi, które są nieustannie na topie

Niemiecka marka ATS znana jest z bycia pionierem w metodzie odlewów niskociśnieniowych felg aluminiowych, która do tej pory jest przez nią doskonalona i rozwijana. Już od lat siedemdziesiątych wprowadzane przez firmę rozwiązania cieszą się niewątpliwą popularnością, a jej produkty zobaczyć można na drogach w całej Europie, a nawet poza nią. Cechami charakterystycznymi felg ATS są przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz wyjątkowy design.

Znanym i często wybieranym przez kierowców modelem marki są ATS Emotion alufelgi. Są to felgi z pięcioma delikatnie zakrzywionymi ramionami, które dostępne są w standardowej srebrnej wersji z matowym wykończeniem oraz w bardziej odważnym, czarnym kolorze o wykończeniu błyszczącym. Oferowane rozmiary to 16, 17 oraz 18 cali o kilku różnych rozstawach śrub. Szprychy felgi docierają do samej jej krawędzi, co sprawia, że zamontowane na oponie dają złudzenie bycia większymi, niż jest to w rzeczywistości. Klasyczny, ponadczasowy design tego modelu oraz jego lekkość i wytrzymałość są czynnikami, które zapewniają jego nieustającą popularność.

ATS Emotion alufelgi oraz wiele innych modeli felg aluminiowych różnych producentów znajdziesz już teraz na stronie internetowej sklepu oponytanio.pl. Wystarczy, że znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom i dokonasz zamówienia, a zakupy zostaną dostarczone prosto pod wskazany przez Ciebie adres.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję