Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

ATS Radial Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

ATS Radial felgi aluminiowe - klasyka zawsze się obroni

ATS łączy wyrafinowany i elegancki wygląd felg z ich wyjątkową stabilnością i jest uważany za „mistrza świata w obniżaniu wagi" w procesie produkcji alufelg. Od początku swojego istnienia firma ta jest jednym z wiodących na świecie producentów felg dla przemysłu motoryzacyjnego i pionierem w używaniu technologii odlewu niskociśnieniowego. Metoda ta jest przez ATS wciąż rozwijana i udoskonalana, na czym zyskują setki zadowolonych klientów.

Jakiś czas temu marka zaproponowała rewolucyjny model zimowy – ATS Radial felgi aluminiowe. Jest to wysokowydajny projekt o imponującej elegancji, najwyższej wytrzymałości, uniwersalnych zastosowaniach i wysoce odpornej powłoce na powierzchni. Dostępne rozmiary to 16, 17, 18, 19 i 20 cali. W tej wersji produkowany jest tylko jeden wariant kolorystyczny – klasyczny srebrny.

ATS Radial felgi aluminiowe wyróżniają się pięcioma podwójnymi szprychami, które układają się w kształt stylowej gwiazdy. Ich rozmieszczenie pozwala natomiast na uwidocznienie pomalowanych zacisków hamulcowych, które dodatkowo uatrakcyjnią wygląd samochodu i nadadzą mu sportowej charakterystyki.

Ten i wiele innych modeli marki ATS (i nie tylko!) znajdziesz w ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Po wpisaniu tylko kilku najważniejszych informacji o swoim aucie, otrzymasz całą listę produktów, które będą dla niego odpowiednie, dzięki czemu zakupy w sklepie zawsze będziesz mógł zaliczyć do udanych.

^