Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

DEZENT DEZENT RN dark Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

DEZENT RN dark Felgi aluminiowe - strzał w dziesiątkę

Dezent to niemiecka marka, która ma swoje korzenie w niemieckim regionie Sauerland, znanym jako centrum przemysłu hutniczego w kraju. Nie jest zatem zaskoczeniem, że są to felgi o wyjątkowej jakości. Wszystkie pozycje w ofercie Dezent oznakowane są certyfikatem TÜV. Uzyskują go tylko produkty, które przejdą cały szereg rygorystycznych testów.

Dezent oferuje wiele unikalnych wzorów. Kolorystyka modeli waha się od matowej czerni po polerowane srebro. Wszystkie jednak łączy to, że bez względu na wielkość, typ czy też przeznaczenie, zawsze mają sportowy charakter i są wyjątkowo stylowe.

Jednym z godnych polecenia modeli marki są Dezent RN dark felgi aluminiowe. Jest to model pięcioramienny dla samochodów kompaktowych. Jego elegancki kształt w połączeniu z farbą o wysokim połysku nadaje wyjątkowo klasycznego charakteru. Prosta konstrukcja z delikatnie wygiętymi szprychami tworzy natomiast pozorną lekkość. Felgi te sprawiają, że modele aut takie jak Volkswagen Passat, Audi A4 Avant lub Mercedes klasy C wydają się jeszcze dynamiczniejsze niż są.

Felgi te mogą zostać zamontowane na kołach z pięcioma otworami na śruby, które doskonale dopełnią ten wyjątkowy projekt.

Dezent RN dark felgi aluminiowe zamówić możesz już teraz w sklepie internetowym oponytanio.pl. Tutaj zawsze możesz mieć pewność, że wybrany model będzie w pełni dopasowany do Twojego auta, nad czym czuwa specjalnie stworzony konfigurator.

^