Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

DEZENT DEZENT RN Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

DEZENT RN felgi aluminiowe – elegancja i prostota dla Twojego auta

Felgi aluminiowe marki DEZENT RN cechują się prostą konstrukcją, przez co dają wrażenie lekkości. Delikatnie wygięte ramiona felg zostały zeszlifowane na zewnętrznych krawędziach, dzięki czemu wyglądają oryginalnie i elegancko. Ponadto ramiona felg zostały wzbogacone o wyżłobienia, które dodają im dynamicznego wyglądu. DEZENT RN felgi aluminiowe idealnie pasują do samochodów takich jak: Alfa Romeo, Volvo, Lancia, Renault, Peugeot, Ford. Modele tych pięcioramiennych felg dostępne są na rynku w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym. DEZENT RN felgi aluminiowe to połączenie klasycznej konstrukcji i wysokiej jakości.

DEZENT RN felgi aluminiowe – wysoka jakość i bezpieczeństwo Twojej jazdy

DEZENT RN felgi aluminiowe produkowane są przez koncern Alcar, słynącego z tworzenia wysokich jakościowo i oryginalnych felg aluminiowych. Producent cechuje się wysoką jakością swoich produktów, zachowując przy tym przystępne ceny. Każda felga w fazie produkcji musi odpowiadać rygorystycznym standardom, dzięki czemu otrzymujemy perfekcyjnie stworzony produkt. DEZENT RN felgi aluminiowe otrzymały niemiecki certyfikat TUV świadczący o nieporównywalnej jakości na rynku. Felgi dostępne są w przystępnych cenach na stronie oponytanio.pl.
^