Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
DEZENT DEZENT TI Felgi aluminiowe

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 6 dni roboczych.

DEZENT TI felgi aluminiowe – sportowa elegancja dla Twojego samochodu

Model felg Dezent TI zaprojektowano z dziesięciu niezwykle lekkich i delikatnych ramion. DEZENT TI felgi aluminiowe pasują do opon samochodów sportowych, ale też eleganckich. Pomimo subtelnego wyglądu DEZENT TI felgi aluminiowe są bardzo trwałe i solidne. Lakier felgi został podwójnie zabezpieczony, zatem felgi może poradzić sobie o każdej porze roku. Także zimą, gdy sól i piasek często pojawiają się na drogach, produkt jest odpowiednio przystosowany dzięki wysokiej jakości lakierom powierzchniowym.

DEZENT TI felgi aluminiowe – wysoka jakość dzięki niemieckiej precyzji

DEZENT TI felgi aluminiowe produkowane i dystrybuowane są przez koncern Alcar, będący europejskim liderem skoncentrowanym na felgach stalowych i aluminiowych. Koncern zapewnia najwyższą jakość produktów, popartą posiadaniem certyfikatu TUEV. Zanim felgi trafią w ręce klientów zostają poddawane dokładnym testom. Grupa ALCAR produkuje felgi marek takich jak: AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO i ALCAR STHALRAD. DEZENT TI felgi aluminiowe tworzone są z myślą o klientach, którym zależy na nowoczesności i jakości produktu. Felgi produkowane przez Alcar są przygotowane do montażu czujników kontroli ciśnienia (TPMS). DEZENT TI felgi aluminiowe znajdziesz na stronie oponytanio.pl.

oponytanio.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Akceptuję