Payment Banner

Payment Banner

Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
DEZENT DEZENT TI Felgi aluminiowe

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 6 dni roboczych.

DEZENT TI felgi aluminiowe – sportowa elegancja dla Twojego samochodu

Model felg Dezent TI zaprojektowano z dziesięciu niezwykle lekkich i delikatnych ramion. DEZENT TI felgi aluminiowe pasują do opon samochodów sportowych, ale też eleganckich. Pomimo subtelnego wyglądu DEZENT TI felgi aluminiowe są bardzo trwałe i solidne. Lakier felgi został podwójnie zabezpieczony, zatem felgi może poradzić sobie o każdej porze roku. Także zimą, gdy sól i piasek często pojawiają się na drogach, produkt jest odpowiednio przystosowany dzięki wysokiej jakości lakierom powierzchniowym.

DEZENT TI felgi aluminiowe – wysoka jakość dzięki niemieckiej precyzji

DEZENT TI felgi aluminiowe produkowane i dystrybuowane są przez koncern Alcar, będący europejskim liderem skoncentrowanym na felgach stalowych i aluminiowych. Koncern zapewnia najwyższą jakość produktów, popartą posiadaniem certyfikatu TUEV. Zanim felgi trafią w ręce klientów zostają poddawane dokładnym testom. Grupa ALCAR produkuje felgi marek takich jak: AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO i ALCAR STHALRAD. DEZENT TI felgi aluminiowe tworzone są z myślą o klientach, którym zależy na nowoczesności i jakości produktu. Felgi produkowane przez Alcar są przygotowane do montażu czujników kontroli ciśnienia (TPMS). DEZENT TI felgi aluminiowe znajdziesz na stronie oponytanio.pl.