Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
DOTZ DOTZ Freeride peak Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

DOTZ Freeride peak felgi aluminiowe – oryginalny styl Twoich opon

DOTZ Freeride peak felgi aluminiowe to rozwiązanie dla kierowców lubiących wyróżniać się na każdej trasie. Połączenie srebrnego rantu wzbogaconego o nietypowe kształty z ramionami o opływowym kształcie, tworzy niezwykle oryginalną i dynamiczną całość. DOTZ Freeride peak felgi aluminiowe wyglądają jakby cały czas były w ruchu. Ta wyjątkowa konstrukcja idealnie współgra z estetyką sportowych i nowoczesnych modeli aut.

DOTZ Freeride peak felgi aluminiowe – jakość i styl na pierwszym miejscu

Marka Dotz stanowi odpowiedź na potrzeby wszystkich fanów motoryzacji, dla których ważna jest wysoka jakość produktów i oryginalny, nietuzinkowy wygląd felg podkreślający charakter pojazdów. DOTZ Freeride peak felgi aluminiowe spełniają najbardziej wymagające warunki stabilności, czyniąc z nich felgi bardzo trwałe. Ponadto aluminium tworzące felgę poddawane jest specjalnym testom kwasowym, które potwierdzają ich wytrzymałość na każdej trasie. Felgi można kupić dopiero wtedy, gdy spełnią dwa najważniejsze warunki. Mowa o dziesięciostopniowym programie kontroli jakości i uzyskaniu certyfikatu jakości TUEV. Firma wyróżnia się znakiem "Made in Germany", który potwierdza precyzję i jakość produkcji. Ponadto modele tej marki przystosowane są do montażu czujników kontroli ciśnienia. DOTZ Freeride peak felgi aluminiowe dostępne są na stronie oponytanio.pl.
x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję