Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

DOTZ DOTZ Hammada dark Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

DOTZ Hammada dark felgi aluminiowe – najwyższa klasa jazdy off road

Ten model felg z grupy Hammada skierowany jest z myślą o miłośnikach ekstremalnej jazdy off-road. DOTZ Hammada dark felgi aluminiowe idealnie pasują do wizerunku modeli samochodów takich jak: Land Rover, Nissan Patrol czy Jeep Wrangler. DOTZ Hammada dark felgi aluminiowe cechują się mocną i stabilną konstrukcją stworzoną z pięciu, czarnych ramion o opływowym kształcie i srebrnym obramowaniu. Taki projekt tworzy z felg niezwykle wytrzymały i niezbędny dodatek do jazdy w najtrudniejszych warunkach.

DOTZ Hammada dark felgi aluminiowe – szybka jazda wymaga wysokiej jakości

Produkcją DOTZ Hammada dark felgi aluminiowe zajmuje się koncern Alcar. Znana w Europie marka słynie z produkcji felg stalowych i aluminiowych, a także dystrybucji felg marek takich jak: Aez, Dezent, Enzo, Dotz i KFZ Stahlrad. Produkcja obywa się w zakładach w Niemczech, skąd na europejski rynek trafia szeroka oferta felg dla samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Precyzja i dokładność w fazie produkcji, a także dbałość o oryginalny wygląd każdego produktu to cechy wyróżniające koncern Alcar . DOTZ Hammada dark felgi aluminiowe dostępne są na stronie oponytanio.pl.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję