Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

DOTZ DOTZ Hanzo Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

DOTZ Hanzo felgi aluminiowe – nowoczesny charakter Twojego samochodu

DOTZ Hanzo felgi aluminiowe to niezwykle dynamiczny projekt, dzięki któremu opony wydają się cały czas być w ruchu. Ramiona w nietypowym, półokrągłym kształcie nakładają się na obręcz felgi tworząc niezwykle dynamiczny efekt. DOTZ Hanzo felgi aluminiowe prezentują się szczególnie dobrze w modelach samochodów sportowych, podkreślając ich wizerunek. DOTZ Hanzo felgi aluminiowe to felgi, w którym Twoje auto wyróżni się na każdej trasie.

DOTZ Hanzo felgi aluminiowe dla bezpiecznej jazdy na każdej drodze

Na wysoką jakość i gwarancję bezpiecznego użytkowania felg Dotz wpływa kilka czynników, które są niezbędne w fazie produkcji. DOTZ Hanzo felgi aluminiowe przechodzą liczne testy jakościowe, m.in.: testy naprężeń, sprawdzenie surowców i testy szczelności z użyciem helu, symulacja siły bocznej, symulację zderzeń i testy jezdne. Te ostatnie przeprowadzane są z użyciem każdego samochodu, dla którego dany model felgi jest skierowany. Po pozytywnym przejściu wymienionych testów, felgi otrzymują certyfikat TUEV, potwierdzający ich jakość. Dodatkowo każda felga jest przystosowana do montażu czujników kontroli ciśnienia. Dla koncernu Alcar, produkującego felgi Dotz, liczy się nie tylko oryginalny design każdego modelu, ale przede wszystkim wieloletnia jakość użytkowania. DOTZ Hanzo felgi aluminiowe można kupić na stronie oponytanio.pl.
^