Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

DOTZ DOTZ Revvo Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

DOTZ Revvo felgi aluminiowe – oryginalny design dla Twojego pojazdu

Ten elegancki i zarazem nowoczesny projekt tworzy konstrukcja składająca się z dziesięciu, podwójnych ramion, które okrągło układają się do centrum felgi. DOTZ Revvo felgi aluminiowe to model stworzony z myślą o wielbicielach nowoczesnych samochodów. DOTZ Revvo felgi aluminiowe podkreślają dynamikę aut sportowych i dodają charakteru samochodom osobowym w czasie codziennej jazdy.

DOTZ Revvo felgi aluminiowe – solidny partner na każdą trasę

Na rynku samochodowym dostępny jest bogaty wachlarz felg aluminiowych dla każdego auta. Jednak DOTZ Revvo felgi aluminiowe, dzięki wysokim standardom produkcji wyróżniają się wśród konkurencji, zachowując zarazem przystępną cenę na każdą kieszeń. Producent tego modelu, czyli koncern Alcar zajmujący się efektywną produkcją i dystrybucją felg marki Dotz, kieruje się tworzeniem oryginalnych projektów spełniających każde oczekiwania – zarówno estetyczne, jak i jakościowe. Firma wyróżnia się znakiem „Made In Germany”, co oznacza bardzo dobry standard produkcji. Koncern jest europejskim liderem w produkcji felg stalowych i aluminiowych na rynek wtórny. Felgi Dotz urozmaicą każde auto, przy zachowaniu wysokiej jakości i gwarancji bezpieczeństwa. DOTZ Revvo felgi aluminiowe oraz inne produkty grupy Dotz można znaleźć na stronie oponytanio.pl.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję