Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

itWheels EMMANUELLE Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

itWheels EMMANUELLE felgi aluminiowe - ten wybór nie zawiedzie

itWheels to niemiecka marka felg aluminiowych, która dopiero od niedawna jest jednym z graczy na europejskim rynku motoryzacyjnym. Dość szybko zaczęła ona jednak zdobywać popularność, a jej asortyment jest regularnie poszerzany o nowe, innowacyjne modele. Choć większość z oferowanych przez itWheels modeli felg to stosunkowo proste wizualnie projekty, to zawsze opierają się one o zaawansowane i stale rozwijane technologie. Dzięki temu jest to produkt wysokiej jakości, który ze względu na krótką obecność na rynku, dostępny jest wciąż w bardzo korzystnych cenach.

To, co wyróżnia większość modeli marki itWheels, to ich nazwa. Prawie każdy z nich nazwany został bowiem damskim imieniem. Podobnie postąpiono nazywając itWheels EMMANUELLE felgi aluminiowe, noszące pięknie francuskie imię żeńskie.

itWheels EMMANUELLE felgi aluminiowe - prostota i klasa

Poszukując prostego i ponadczasowego wzoru, warto będzie zwrócić większą uwagę na itWheels EMMANUELLE felgi aluminiowe. Jest to klasyczny model, którego pięć zwężających się ku obręczy ramion tworzy wyraźny wzór gwiazdy. Felgi te dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych - srebrnym oraz czarnym. Dopasowane mogą one zostać do wielu modeli aut osobowych, których wygląd niewątpliwe wzbogacą. Jest to jeden z tych wyborów, których nie da się pożałować.

itWheels EMMANUELLE felgi aluminiowe oraz inne modele tej marki, a także alufelgi oferowane przez innych producentów, dobrać możesz do swojego auta na stronie sklepu internetowego oponytanio.pl. Po krótkim procesie wyboru wystarczy już tylko, że złożysz zamówienie, a komplet, na który się zdecydowałeś, trafi pod podany adres w ciągu zaledwie kilku dni.

^