Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
itWheels EROS Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

itWheels EROS alufelgi o wyjątkowej wszechstronności

itWheels to jeden z najnowszych producentów felg aluminiowych na rynku europejskim. Marka ta założona została dopiero kilka lat temu, jednak zaczyna się cieszyć coraz większą popularnością wśród kierowców. Wpływ na to mają ciągłe podążanie za najnowszymi trendami na rynku motoryzacyjnym, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, a także duża różnorodność i uniwersalność proponowanych modeli. Nie bez znaczenia są też na pewno konkurencyjne ceny, które nie odzwierciedlają jednak zupełnie bardzo wysokiej jakości produktów.

Jednym z najnowszych modeli firmy, który w przeciwieństwie do większości pozostałych jako pierwszy nie został nazwany kobiecym imieniem, to itWheels Eros alufelgi. Są to felgi pięcioramienne, które produkowane są w rozmiarach od 15 do 18 cali, ze względu na co można w nie wyposażyć praktycznie wszystkie popularne obecnie samochody osobowe – od Opla, poprzez Porsche, aż po Volkswagena (łącznie z modelem Transporter T5!). Model ten dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – srebrnej, czarnej o matowym wykończeniu i czarnej o wykończeniu błyszczącym, a każda z nich kreować będzie zupełnie inny wizerunek auta.

itWheels EROS alufelgi oraz inne modele tej młodej marki zamówić możesz już teraz na stronie sklepu internetowego oponytanio.pl. Po prostu wybierz felgi o parametrach odpowiadających Twojemu samochodowi, a po zakupie zostaną one dostarczone bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres.

x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję