Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
itWheels MICHELLE Felgi aluminiowe

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 6 dni roboczych.

itWheels MICHELLE alufelgi dla modeli małych i dużych aut

Marka felg aluminiowych itWheels wciąż pozostaje jedną z najmłodszych na europejskim rynku motoryzacyjnym, co jednak nie oznacza, że brak długiego doświadczenia znajduje swoje odzwierciedlenie w jakości oferowanych produktów – jest wręcz przeciwnie! Firma ta szybko zasłynęła doskonałym wykonaniem i klasycznym wzornictwem felg, które stały się popularne wśród szerokiej rzeszy kierowców. To, z czego jest ponadto znana, to charakterystyczne nazwy modeli, które w większości przypadków pochodzą od imion kobiecych.

Jednym z takich właśnie modeli są itWheels Michelle alufelgi, których design opiera się na pięciu podwójnych szprychach. Felgi te dostępne są w wielu opcjach rozmiarowych, które znakomicie sprawdzą się w przypadku różnych modeli samochodów osobowych. Wszystkie możliwe parametry tego modelu wyglądają następująco:

  • Średnica: od 14 do 18 cali
  • Odsadzenie: 25, 35, 38, 40, 42, 45 i 48 mm
  • Szerokość: 5,5, 6,5, 7,5 i 8,0 cali

Mimo że itWheels MICHELLE alufelgi nie są jeszcze na szczycie swojej popularności, warto jest się im przyjrzeć już teraz, aby samodzielnie przekonać się o ich wysokiej jakości. Ten oraz inne modele felg aluminiowych znaleźć możesz na stronie sklepu internetowego oponytanio.pl, który zapewnia dostawę produktów gotowych do montażu wprost pod podany podczas zamówienia adres.

oponytanio.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Akceptuję