Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
itWheels MICHELLE Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

itWheels MICHELLE alufelgi dla modeli małych i dużych aut

Marka felg aluminiowych itWheels wciąż pozostaje jedną z najmłodszych na europejskim rynku motoryzacyjnym, co jednak nie oznacza, że brak długiego doświadczenia znajduje swoje odzwierciedlenie w jakości oferowanych produktów – jest wręcz przeciwnie! Firma ta szybko zasłynęła doskonałym wykonaniem i klasycznym wzornictwem felg, które stały się popularne wśród szerokiej rzeszy kierowców. To, z czego jest ponadto znana, to charakterystyczne nazwy modeli, które w większości przypadków pochodzą od imion kobiecych.

Jednym z takich właśnie modeli są itWheels Michelle alufelgi, których design opiera się na pięciu podwójnych szprychach. Felgi te dostępne są w wielu opcjach rozmiarowych, które znakomicie sprawdzą się w przypadku różnych modeli samochodów osobowych. Wszystkie możliwe parametry tego modelu wyglądają następująco:

  • Średnica: od 14 do 18 cali
  • Odsadzenie: 25, 35, 38, 40, 42, 45 i 48 mm
  • Szerokość: 5,5, 6,5, 7,5 i 8,0 cali

Mimo że itWheels MICHELLE alufelgi nie są jeszcze na szczycie swojej popularności, warto jest się im przyjrzeć już teraz, aby samodzielnie przekonać się o ich wysokiej jakości. Ten oraz inne modele felg aluminiowych znaleźć możesz na stronie sklepu internetowego oponytanio.pl, który zapewnia dostawę produktów gotowych do montażu wprost pod podany podczas zamówienia adres.

x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję