Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

KESKIN KT4 New Racer Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

KESKIN KT4 New Racer felgi aluminiowe to sportowa klasa dla każdego

Felgi Keskin produkowane są w górnej Frankonii w Niemczech już od 1985 roku. Ta rodzinna firma oferuje również opony, a wszystkie jej wysokiej jakości produkty podlegają surowym europejskim testom jakości i bezpieczeństwa. Jednocześnie Keskin proponuje korzystny i atrakcyjny stosunek ceny do jakości i wydajności. Dzięki temu marka od lat buduje sobie oddaną grupę klientów, do których należą zarówno kierowcy małych aut miejskich, jak i dużych samochodów typu SUV.

Felgi marki Keskin wyróżnia ponadczasowy choć unikatowy design oraz zastosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych. Ponadto marka ta wciąż inwestuje w rozwój swoich produktów, dzięki którym prezentują one wiele innowacyjnych rozwiązań projektowych.

Keskin KT4 New Racer felgi aluminiowe - strzał w dziesiątkę

Modelem marki, który zadowoli oczekiwania najszerszej gamy kierowców, są niewątpliwie Keskin KT4 New Racer felgi aluminiowe. Dostępne są one w wyjątkowo szerokiej gamie zarówno kolorów, jak i rozmiarów, dzięki czemu dopasowane mogą zostać do wielu typów aut. Felga ta wyróżnia się także swoim sportowym designem. Keskin KT4 New Racer ma dziesięć szprych w kształcie litery Y, które zapewniają dynamiczny wygląd. Jest ona dostępna w wielu rozmiarach, od 16 do 22 cali.

Keskin KT4 New Racer felgi aluminiowe oraz setki innych modeli felg zarówno aluminiowych, jak i stalowych, znaleźć możesz już dziś w wyjątkowo szerokiej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Zapoznaj się z nią od razu i rozpocznij swoje zakupy online! Pomoże Ci w tym nasza inteligentna wyszukiwarka, która dobierze listę modeli odpowiednich dla Twojego auta.

^