Payment Banner

Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
MAM MAM A5 Felgi aluminiowe

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 6 dni roboczych.

MAM A5 alufelgi to zawsze dobry wybór

Marka felg aluminiowych MAM stworzona została przez renomowaną niemiecką firmę Keskin Tuning. Jest to producent innowacyjnych opon i felg, głównie zimowych, który proponuje swoim klientom szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Dzięki latom doświadczeń i działania na rynku, firma ta jest obecnie w stanie tworzyć projekty odpowiadające wymaganiom większości pojazdów pojawiających się na europejskich drogach. Proponowane rozwiązania opracowywane są tak, aby sprostać nawet najbardziej skomplikowanym oczekiwaniom. Szczególny nacisk kładziony jest tam przede wszystkim na funkcjonalność i design.

Jednym z wyjątkowo godnych polecenia modeli marki są MAM A5 alufelgi. Na pewno spodobają się one fanom sportowego wyglądu i nietuzinkowych projektów. Są to felgi dziesięcioramienne, a każde z nich jest dość wąskie, co nadaje całości pewnej lekkości. Umożliwia to również zaprezentowanie pomalowanych zacisków hamulcowych. Felgi te produkowane są w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym matowym i czarnym polerowanym ze srebrnymi elementami na szprychach. Są one dostępne są w rozmiarach od 18 do 20 cali.

MAM A5 alufelgi oraz inne modele tego producenta, i nie tylko, znajdziesz w szerokiej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Po prostu wprowadź kilka niezbędnych parametrów dotyczących swojego auta, a system sam przygotuje listę felg, które będą dla niego idealne.