Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

RIAL Murago Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

RIAL Murago alufelgi dla aut miejskich każdego rozmiaru

RIAL, jako marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, ma już dość mocną pozycję na europejskim i światowym rynku felg aluminiowych. To, z czego słynie najbardziej, to przeprowadzane bardzo szczegółowo i dokładnie testy na wszystkich oferowanych później produktach, co niewątpliwie zapewnia ich doskonałą jakość i przyczynia się do dużej popularności wśród kierowców. Mając również doświadczenie w projektowaniu felg do samochodów rajdowych, marka ta stała się synonimem trwałości produktu.

Jednym z ciekawszych pod względem wizualnym modeli tej firmy są RIAL Murago alufelgi, których cechą charakterystyczną jest aż dziesięć podwójnych szprych. Silny wygląd zapewniony jest również dzięki rewelacyjnie wykonanemu projektowi o wypukłym kształcie, który nie tylko wygląda wyjątkowo, ale również dodaje sportowego zabarwienia. Model ten dostępny jest w wielu rozmiarach – od 15 do aż 20 cali – i występuje w opcjach z czterema oraz z pięcioma otworami na śruby. Będą to felgi odpowiednie dla niemal wszystkich aut popularnych na europejskich drogach, a są to między innymi modele marek Audi, BMW, Ford, Fiat, Honda, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Suzuki, Toyota, a także Volkswagen.

RIAL Murago alufelgi w różnych odmianach kolorystycznych i wielu rozmiarach przejrzeć możesz już teraz w wyjątkowo bogatej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Znajdziesz tu również zróżnicowane modele pochodzące od innych znanych producentów.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję