Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

RIAL Quinto Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Rial Quinto alufelgi - bezpieczeństwo i wspaniały wygląd

Firma RIAL powstała ponad 30 lat temu. Będąc w latach osiemdziesiątych właścicielem zespołu Formuły 1, zyskała międzynarodową renomę i do tej pory pozostaje ważnym graczem na międzynarodowym rynku felg aluminiowych. Również obecne zaangażowanie w długodystansowe wyścigi i rajdy dowodzi jakości i trwałości produktów tej marki, których cechami charakterystycznymi są wysoka jakość, długa wytrzymałość i optymalna waga.

Często wybieranym przez kierowców modelem tego producenta są RIAL Quinto alufelgi, dostępne dla szerokiej gamy modeli samochodów osobowych. Sprzedawane są one w rozmiarach od 16 do 19 cali i posiadają pięć otworów na śruby. Jest to model z pięcioma szprychami, z których każda cechuje się interesującą kombinacją krawędzi i powierzchni odbijających światło. Quinto to jednak nie tylko wyróżniający się wygląd – model ten dostosowany jest też do wszystkich nowych systemów monitorowania ciśnienia w oponach, które zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo na drodze, gwarantując dalszą jazdę nawet podczas gwałtownej utraty powietrza, na przykład podczas przebicia. Felgi te odpowiednie będą dla prawie wszystkich popularnych samochodów marek takich jak Audi, Citroen, Ford, Fiat, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Suzuki, Toyota, Volvo czy też Volkswagen.

RIAL Quinto alufelgi w wielu rozmiarach, a także inne modele tej marki, znaleźć możesz w obszernej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl.

^