Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Felgi samochodowe

Felgi samochodowe są dostępne w wielu różnych wersjach. Należą one do niezbędnych akcesoriów samochodowych, gdyż mocowane są na nich felgi, podkreślają także charakter danego samochodu i przyciągają spojrzenie. Na oponytanio.pl znajdziesz pasujące do Twojego pojazdu felgi stalowe i aluminiowe.

Do tego posiadamy duży wybór modeli o raz kolorów. Po podaniu nazwy producenta, modelu oraz typu pojazdu lub jedynie numerów HSN i TSN znajdujących się w karcie pojazdu, uzyskasz wgląd do oferty felg, pasujących do Twojego auta.

Alufelgen

Felgenarten Rodzaje felg:

Felgi stalowe czy aluminiowe?

Przed zakupem nowych felg nasuwa się pytanie odnośnie tego czy zdecydować się na zakup felg stalowych czy aluminiowych. Zimą kierowcy decydują się na zakup felg wykonanych z trwalszego materiału, gdyż felgi aluminiowe mogą się szybciej zniszczyć jeśli będą narażone na kontakt z solą. Aluminium jest bardziej rozciągliwe, a w związku z tym bardziej plastyczne. Zabrudzenia można wyczyścić wilgotną ścierką lub gąbką, ale każdy kto chce mieć pewność, że felgi nie będą narażone na szybkie zużycie decyduje się jednak na felgi stalowe- szczególnie jeśli chodzi o właścicieli SUVów oraz samochodów terenowych.

Alternatywą są alufelgi malowane proszkowo, które są nieco bardziej odporne na wpływy środowiska. Może się jednak zdażyć, że będą miały kontakt z ostrymi kantami krawężnika- wówczas uszkodzenia mogą być znacznie większe i muszą one być usunięte przez specjalistę. Sprawdzi on także czy felga samochodowa nie posiada innych uszkodzeń. Jeśli chodzi o wagę to nie jest ona już tak dużą zaleta, ponieważ felgi stalowe są aktualnie o wiele lżejsze niż w latach uprzednich. Ostatecznie najważniejszą sprawą jest gust i to on decyduje o ostatecznym wyborze rodzaju felgi. Na oponytanio.pl masz możliwość sprawdzenia jak dana felga będzie się prezentować już po zamontowaniu. Ekstrawaganckie felgi . Polecamy zapoznanie się z naszym asortymentem i zamówienie wybranej felgi w bardzo korzystnej cenie.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję