Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

X
Potrzebujesz pomocy?
Tutaj krok po
kroku pomożemy
Ci w wyborze
właściwych opon.
Wyszukaj opony
Szerokość
Wysokość
Średnica
Reifen Finden
Odczytać wartości na aktualnej oponie 

Według modelu pojazdu
Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Zip Code

or

City

Znajdź opony

Zakup opon może niektórym kierowcom spędzić sen z powiek. Na jakich oponach mogę jeździć? Które są godne polecenia? Konfigurator opon w naszym sklepie internetowym sprawia, że zamówienia stają się dziecinnie łatwe. Oferujemy różne sposoby dotarcia do pasującej opony.

Rozmiar opony

Znasz już rozmiar poszukiwanej opony? Wówczas w naszym konfiguratorze opon wybierz rodzaj opony (letnia, zimowa, całoroczna) oraz jej rozmiar. Ponadto możesz ustalić indeks prędkości, kategorię ceny oraz markę – nie jest to jednak obowiązkowe. Na podstawie podanych informacji prezentujemy Ci wszystkie pasujące egzemplarze opon, które z reguły są zawsze dostępne w magazynie. Listę można filtrować według różnych kryteriów, np. ceny lub producenta. Ponieważ zdanie naszych klientów jest dla nas ważne, przy wszystkich oponach znajdziesz opinie o produkcie.

Wyszukiwanie opony za pomocą danych pojazdu

Jeżeli właściwy rozmiar opony nie jest Ci znany, wówczas w naszym konfiguratorze opon skorzystaj z opcji wyszukiwania poprzez wybór pojazdu. Po podaniu producenta, modelu i typu auta również dotrzesz do listy z wszystkimi pasującymi oponami. Alternatywnie można wpisać numer kodowy producenta (WMI) oraz numer kodowy typu pojazdu (VDS), czyli zestaw kolejnych trzech i sześciu znaków, wchodzących w skład numeru VIN podanego w dowodzie rejestracyjnym. Wyszukiwanie za pomocą danych pojazdu ma tę zaletę, że w większości przypadków otrzymuje się kilka możliwych rozmiarów opon. Niezależnie od wyboru opcji wyszukiwania, zakup opon przy pomocy konfiguratora na stronie oponytanio.pl będzie szybki i łatwy. Swoje zamówienie złożysz w ciągu kilku minut.

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.